breadcrumbs_revolution_theme

Угода користувача

Інтернет-магазин kinder-box.com.ua (далі Інтернет-магазин) з одного боку і замовник товарів (далі - Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

 

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

1.1. Реєструючись і / або оформляючи замовлення на сайті kinder-box.com.ua Покупець погоджується з цими умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на нашому сайті. Інтернет магазин kinder-box.com.ua залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, розсилка клієнтам).

1.3. Реєструючись на сайті kinder-box.com.ua, Покупець погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

1.4. В результаті реєстрації Покупець отримує логін і пароль, за безпеку яких несе відповідальність. Покупець також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном і паролем на сайті kinder-box.com.ua. У разі передачі реєстраційних даних третім особам Покупець зобов'язується повідомити нам про це.

1.5. Покупець має право запросити, змінити або видалити свої персональні дані. Для цього Покупцеві необхідно заявити відповідну вимогу, направивши його на відповідний контактний адресу, вказану на сайті, або зателефонувавши за телефоном, вказаним на kinder-box.com.ua.

 

2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту kinder-box.com.ua, а також за телефоном, вказаним на сайті.

2.2. Якщо замовлення зроблене за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п'ятниця з 9.00-18.00) представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення на протязі години. Якщо замовлення зроблене в неробочий час, вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв'яжеться з Покупцем найближчим робочий час.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує смс-повідомлення на вказаний номер телефону, а також повідомлення на вказаний при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями і незабаром з ним зв'яжеться представник Інтернет-магазину для підтвердження деталей замовлення.

2.4. Замовлення не рахується оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику Інтернет-магазину по телефону або за допомогою повідомлення в Viber (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі, не відповідає на повідомлення в Viber).

 

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА

3.1. Умови доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом "Доставка".

3.2. Умови оплати товарів Покупцеві регламентуються розділом "Оплата".

3.3. Умови обміну або повернення товарів Покупцеві регламентуються розділом "Повернення товару".

3.4. Покупець розуміє про можливість виникнення ситуації, при якій на доставку потрібно більше 3 робочих днів (відсутність вільних машин, що доставляють замовлення Інтернет-магазину, і ін.) Або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Інтернет магазин kinder-box.com.ua не приймає на себе жодних зобов'язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов'язаних з несвоєчасною поставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни поставки, він має право відмовитися від замовлення.

 

4. ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

4.1. Повернення (обмін) товару здійснюється відповідно до чинного ЗУ "Про захист прав споживачів".
(Детальніше про процедуру повернення викладено в розділі Повернення товару)

 

5. УМОВИ ДОГОВОРУ

5.1. Інтернет магазин kinder-box.com.ua залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Інтернет магазин kinder-box.com.ua зобов'язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець не заперечує отримувати від Інтернет магазину повідомлення такого роду.

5.2. Інтернет магазин kinder-box.com.ua повинен надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.